DeCe COMPUTERS 7 : 2 Pop Servis Děčín
pátek, 21 srpen 2015 07:09

FUTSALISTÉ ZAHÁJILI, BEZ PŘEKVAPENÍ.

Prvním kolem byl zahájen další ročník okresního přeboru ve futsalu. Úvodní dějství nepřineslo žádná překvapení.

Obhájci titulu Hezouni přes léto omladili sestavu a proti Slovance se po celý první poločas neprosadili. Hned v prvních sekundách druhého dějství si Slovanka vstřelila vlastní branku, poté musela otevřít hru čehož Hezouni z brejků využili ke snadnému vítězství.

Bílý Balet se celkem nadřel na tři body proti DC Východu. Ještě v průběhu druhého poločasu se podařilo Východu snížit na jednobrankový rozdíl a měl i šance na srovnání skóre. Až poté Balet konečně rozhodl.

V očekávaném duelu Denas – Mexico, které otevíralo program podzimu jasně dominoval Denas. Brzy vedl 4:0 a pak již utkání s přehledem kontroloval.

Huntířov se dostavil k zápasu s Jílovým jen se třemi hráči do pole, když ten čtvrtý zamířil na jiné hřiště. Autocentrum toho využilo ke snadnému zisku tří bodů i když soupeř statečně vzdoroval po celý zápas.

Boca Juniors hrála v poli vyrovnaný zápas s nováčkem Galacticos, ten dokonce v úvodu vedl. Pak však Boca využila zkušenosti z vyšší soutěže a soupeře o dvě branky porazila.

Výborně vstoupila do soutěže Nota. Stado jí bylo vyrovnaným soupeřem jen v prvním poločase. Pak již dominovali mladí střelci vítězů.

Vyrovnaný duel DeCe COMPUTERS - Rudá Hvězda rozhodli brankaři. Zatímco domácí podal vyrovnaný výkon hostující se dopustil dvou hrubých chyb.

Hráčem kola byl vyhlášen Josef Klečka (DeCe COMPUTERS).