pátek, 08 červen 2018 00:00

BÍLÝ BALET MISTREM!

FUTSAL FIFA

To co se očekávalo stalo se ve 25.kole okresního přeboru skutkem.

Bílý Balet potvrdil zisk titulu. Událo se tak v utkání s Notou. O vítězství Baletu nebylo od počátku pochyb. Řešila se jen otázka konečného skóre.

Podobný průběh mělo i utkání Pelikans Legends – Pop Servis. Hosté se sice ujali vedení, ale pak do jejich sítě padal gól za gólem.

Huntířov rychle vedl nad Starou dámou 4:0, ale pak bezstarostným výkonem náskok ztratil. Druhá půle však již plně patřila favoritu utkání. K třetímu místu tak stačí v posledním kole Huntířovu bod s utkání s Mexicem.

Pokud se to nepovede bude mít šanci Denas. Ten suverénně přehrál DeCe COMPUTERS, když rozhodnuto bylo již do přestávky.

Boca zaslouženě přehrála Mexico. Byla totiž bojovnější a koncentrovanější. Soupeře plně přehrála po taktické stránce.

Galacticos zlomili duel s Jílovým krátce po přestávce, kdy se jim podařilo vstřelit třetí gól. Pak soupeř zcela odpadl.

Slovanka se nedostavila k utkání s El Clasicem a po dlouhých letech prohrála kontumačně.

Hráčem kola byl vyhlášen Daniel Šindelář (Denas)