27-04-2018 19:30
DeCe COMPUTERS 7 : 2 Pop Servis Děčín
pátek, 28 srpen 2015 07:16

ŠEST TÝMŮ BEZ ZTRÁTY BODU.

Druhé kolo okresního přeboru přineslo zajímavé boje. Favorité vítězili většinou se štěstím.

To se ovšem netýká Hezounů. Utkání s Rudou Hvězdou zvládli suverénně. Skoro po celý zápas se hrálo na jednu branku.

Bílý Balet vstoupil do utkání s Mexicem dobře a vedl 1:0. Pak však polevil a dobře hrající soupeř otočil na 1:3. Poté se ovšem projevili zkušenosti Baletu. Dokázal vyrovnat a v posledních sekundách z 10m. kopu kanonýrem Dědičem i rozhodnout.

Blízko porážce byl Denas. Prohrával s Notou 3:6 a nevěděl si rady s kombinační hrou soupeře. Když se už zdálo, že je utkání rozhodnuto začal konečně Denas běhat a i díky perfektně hrané power-play utkání v závěrečné desetiminutovce otočil.

DeCe COMPUTERS určili ráz utkání s Galacticos již v úvodu, kdy byl stav po deseti minutách 4:0. Pak se již utkání v klidné atmosféře dohrávalo. Galacticos si vypracovali také několik šancí, ale ty většinou ztroskotaly na brankaři Štěpničkovi.

Huntířov si ve svém poklidném tempu profesorským futsalem poradil se Slovankou. Té se proti Huntířovu v poslední době nedaří.

Blízko bodu možná i třem byl DC Východ v duelu s Jílovým. Ačkoli neměl oproti soupeři hráče na střídání sahal čtyřicet pět minut po vítězství. Výborně zachytal brankář Mráz a v poli vynikala nová posila Klinský. Autocentrum dlouho prohrávalo, ale nevzdalo se a bojovností zápas otočilo.

Boca Juniors využila dobrý los k plnému bodovénu zisku z úvodních dvou kol. Stado jí bylo aspoň výsledkově vyrovnaným soupeřem v prvním poločase. Pak již zápas rozhodli rychlí hráči Boci.

Hráčem kola byl vyhlášen Miroslav Pova (Huntířov).