FC Slovanka - KORADO SW 3 : 6 DeCe COMPUTERS
FK DeNas Krásný Studenec 6 : 1 DeCe COMPUTERS
pátek, 07 červen 2019 00:00

VYROVNANÉ BOJE V PŘEDPOSLEDNÍM KOLE

FUTSAL FIFA

Na rozdíl od minulého kola přineslo právě odehrané 21. vyrovnané boje plné bojovného futsalu. O titulu rozhodne poslední kolo.

El Clasico překvapilo, když potrápilo za titulem mířící Bílý Balet. Ten se na vítězství nadřel a o zisku všech bodů rozhodl definitivně až v závěru.

Pelikans Legends dokonce prohrávali v průběhu druhé půle s Galacticos. Pak se však projevila větší taktická vyspělost favorita utkání.

Nota v přímém souboji o páté místo zdolala Mexico. Pár minut před koncem vedla 5:2, ale v poslední minutě to bylo již jen o gól. Hubený náskok se ji však podařilo se štěstím uhájit.

Lepší den zažili po třech nezdarech DeCe COMPUTERS. Ti po přestávce definitivně zlomili odpor Slovanky.

Překvapil Espanyol. Denas nad ním zvítězil jen o gól a dlouho nebyl lepším týmem.

Jen Huntířov přišel k bodům snadno. Bodlo se ke vzájemnému zápasu nedostavilo.

Hráčem kola byl vyhlášen Jaroslav Macháček (DeCe COMPUTERS)