DeCe COMPUTERS 5 : 5 El Clasico Děčín
pátek, 11 září 2015 05:22

PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ RUDÉ HVĚZDY

Čtvrtým kolem pokračoval okresní přebor ve futsalu.

Šlágrem byl souboj Denasu s překvapením podzimu DeCe COMPUTERS. Utkání bylo vyrovnané, DeCe měli možná i více šancí. I v těch největších však až na jednu ztroskotali. Buď díky své střelecké neschopnosti nebo díky vynikajícímu brankaři Denasu Stachovi. Ten dokázal dokonce i vstřelit gól. Utkání se rozhodlo ihned po přestávce, kdy Denas navýšil jednobrankový náskok na tříbrankový rozdíl.

V dalším kole čeká Denas soupeř z čela tabulky Hezouni. Ti si opět s chutí zastříleli. Stado jim bylo vyrovnaným soupeřem v první půli. Pak již fyzicky na soupeře nestačilo.
Bílý Balet zlomil odpor Slovanky také až po půli. Dokud stačili hráči Slovanky se soupeřem běhat by zápas vyrovnaný. Pak již dovedl favorit utkání pohodlně do vítězného konce.
Zatím nejlepší výkon v ročníku podali Galacticos. Proti Huntířovu by si zasloužili bod. Ale soupeř byl přeci jenom zkušenější a také se na jeho stranu přiklopilo štěstí.
Opět se jednou dařilo mladým hráčům Noty. O vítězství svého celku nad Bocou Juniors rozhodli již v první půli.
Tvrdé, dramatické utkání sehrála Rudá Hvězda s DC Východem. Ten v závěru za stavu 4:3 pro Hvězdu soupeře mačkal, ale neproměnil dva 10m kopy ani penaltu. Vše zlikvidoval výborný Zvolský.
Začátkem druhého poločasu vedlo Jílové nad Mexicem 3:0 a zdálo se být rozhodnuto. Mexico se však nevzdalo a snížilo na 2:3. Pak však Autocentrum opět zapnulo a utkání plné emocí dotáhlo do vítězného konce.

Hráčem kola byl vyhlášen Martin Stach (Denas).