DeCe COMPUTERS 3 : 2 FC Slovanka - KORADO SW
Espanyol 6 : 12 DeCe COMPUTERS
pátek, 18 září 2015 08:57

DENAS PORAZIL HEZOUNY A JE V ČELE

Jasný šlágr mělo 5. kolo okresního přeboru ve futsalu.

Byl jím souboj vedoucích Hezounů s druhým Denasem. Hrál se futsal na vysoké úrovni. Oba týmy předvedli to co umějí nejlépe z celé soutěže. Po celý zápas hrané power-play. Po vyrovnané úvodní desetiminutovce mělo utkání gólově překvapivě jasný průběh. V poli byl průběh vyrovnaný, ale v koncovce vládl Denas a do půle vedl 4:0. Hezouni se však nevzdali a dokázali snížit deset minut před koncem na 3:5. Závěr duelu ovšem zase patřil mladým hráčům nového lídra tabulky.

Stejně bodů jako vedoucí tým má Bílý Balet. Utkání s Rudou Hvězdou měl po celý průběh pod kontrolou. Nezaváhali ani další týmy z čela tabulky.

DeCe COMPUTERS naplno bodovali proti Notě. Na vítězství se ovšem velmi nadřeli. Nota v poločase vedla, ale druhá půle patřila DeCe, kteří byli lepší v koncovce a důrazní v obraně.

Huntířov si dle očekávání poradil se Stadem. Ale neměl to hlavně v prvním dějství lehké. Až po přestávce se projevila větší kvalita kádru vítězů.

Jílové přehrávalo Slovanku od samého počátku duelu když bylo ve všem lepší. Po přestávce se řešila jen otázka výše závěrečného skóre. Autocentru se podařilo načepovat desítku.
Duel Boca Juniors – Mexico byl v prvním dějství vyrovnaný. Pak začali hosté domácí přehrávat a zaslouženě zvítězili.
DC Východ vedl nad Galacticos o půli 4:0. Nakonec byl ovšem rád za bod. Po přestávce trestuhodně polevil čehož bojovný soupeř využil k obratu ve skóre. Východu se nakonec podařilo srovnat ovšem spokojený být nemůže. Galacticos tím získali první bod v soutěži, ale i když tomu o přestávce již nevěřili nakonec mohli mít tři.

Hráčem kola byl vyhlášen Viktor Bílek (Jílové).