DeCe COMPUTERS - SK Bílý balet

Poslední výsledky

pátek, 25 září 2015 16:41

DENAS ZAVÁHAL, DO ČELA BÍLÝ BALET

Po šestém kole okresního přeboru ve futsalu se opět měnilo pořadí na čele tabulky.

Vedoucí tým soutěže Denas totiž jen remizoval s Huntířovem. Lídr tabulky vedl v prvním poločasu 2:0, ale zkušený soupeř se nikam nehnal a počkal si na své šance. Dokázal vyrovnat, a i když šel Denas opět do vedení, Huntířov vyrovnal a v závěru si bod již pohlídal.

Bílý Balet neměl dobrý vstup do utkání s Galacticos. Prohrával 0:1, a i když dokázal do poločasu skóre otočit Galacticos hned po půli vyrovnali. Pak však již duel jasně patřil favoritovi.

Od Noty se očekávalo, že bude Hezounům i pro jejich disciplinární oslabení vyrovnaným soupeřem. To se konalo jen v prvním poločase. Pak Hezouni duel ovládli a lehce si připsali tři body, které je po minulém zaváhání drží na dostřel samého čela tabulky.

Výborný podzim zatím zažívá DeCe COMPUTERS. Boca Juniors mu sice byla vyrovnaným bojovným soupeřem, ovšem DeCe potvrdili, že na podzim jsou jiným týmem než v posledních sezónách a s přehledem naplno bodovali.

Mexico dle očekávání jasně přehrálo Slovanku, když bylo po celý zápas lepším týmem. Z poslední čtyř kol získalo Mexico devět bodů a stoupá tabulkou vzhůru. To Slovanku asi čeká holý boj o záchranu.

První vítězství v soutěži vybojoval DC Východ. S přehledem zdolal Stado. Soupeř zdramatizoval zápas jen z kraje druhé půle, kdy snížil na 4:2. Pak již měl opět otěže zápasu plně v rukách Východ.

Rudá Hvězda se nedostavila ke svému utkání s Jílovým.

Hráčem kola byl vyhlášen Tomáš Klinský (DC Východ).