Další utkání

pátek, 16 říjen 2015 03:42

HUNTÍŘOV STOUPÁ TABULKOU

Několik zajímavých zápasů přineslo 9. kolo okresního přeboru ve futsalu.

Lídr tabulky Bílý Balet nezaváhal ani s Notou. Neměl to však lehké. Nota podala statečný výkon a dlouho sahala po bodu, když jí zachytal brankař Klement. Balet se ovšem může spolehnout na své osvědčené střelce a ti zápas rozhodli.

Od porážky v prvním kole, kdy jeho opora čekala na zápas na jiném hřišti, neprohrál Huntířov. Tentokrát zlepšeným výkonem po přestávce zdolal DeCe COMPUTERS. Těm patřila první půle, když si do poločasové přestávky vypracovali vedení 2:1. Druhé dějství však patřilo jasně Huntířovu. Pěti góly soupeře suverénně přehrál a s přehledem zvítězil. Toto vítězství posunulo Huntířov již na druhé místo v tabulce.

Jen o bod méně má Jílové. To v poločase sice prohrávalo s Denasem 1:3, ale pak jako již poněkolikáté přestali hráči Denasu bránit čehož soupeř využil k otočení skóre a těsnému, ale důležitému vítězství.

Nečekaně s Mexicem ztratili dva body Hezouni. Závěrečná remíza je však zasloužená. Ani jeden tým si nevypracoval po celý zápas rozhodující náskok. Také ve hře Hezouni svého soupeře překvapivě výrazně nepřehrávali.

Souboj DC Východ – Boca Juniors skončil kuriózním výsledkem 0:0. Stalo se tak teprve potřetí v historii děčínského futsalu. Zápasu jak výsledek napovídá dominovali brankaři a neschopnost střelců aspoň jednou se přesně trefit.

Očekávané body si připsala Slovanka proti Stadu. Ten k utkání nastoupil v plné sestavě a na jeho poměry s mnoha hráči na střídaní. Slovanka však měla zápas pod kontrolou a po přestávce ho definitivně rozhodla. Tímto vítězstvím se vzdaluje sestupovým příčkám.

Tvrdý zápas, ve kterém padaly červené karty sehráli Rudá Hvězda a Galacticos. Dle předpokladů skončil jejich duel remízou.

Hráčem kola byl vyhlášen Martin Kroupa (Slovanka).