pátek, 06 listopad 2015 09:46

BODY ZTRATIL UŽ I BÍLÝ BALET

FUTSAL

Předposledním podzimním kolem pokračoval okresní přebor ve futsalu.

Jedno z nejhezčích utkání sezóny sehráli Hezouni s Bílým Baletem. Hrál se výborný, rychlý futsal. Baletu patřil úvod duelu a brzy se ujal vedení 2:0. Pak ovšem převzali otěže hry Hezouni. Do poločasu vyrovnali a po přestávce šli do vedení 4:2. Mnoho dalších šancí však trestuhodně zahodili a v závěru toho litovali. Balet začal hrát power-play a i když se mu dlouho nedařila v závěrečných minutách dokázal srovnat a zachránit aspoň bod.

Druhý Huntířov zdolal DC Východ. Sice jen dvou brankovým rozdílem, ale byl po celý zápas byl lepší a průběh měl pod kontrolou. Tím snížil náskok lídra tabulky na tři body. V závěrečném kole se tyto dva celky utkají v přímém souboji. Hraje se v pátek 13.11. od 19:30 na Slavoji.

Jílové nevyužili šanci přiblížit se čelu tabulky jelikož jasně prohrálo s DeCe COMPUTERS. Ti měli od úvodního výkopu režii utkání ve své moci. Ve druhém dějství na hřišti již plně dominovali.

Denas si připsal snadné tři body v souboji s Galacticos. Utkání se hrálo v pohodové atmosféře s důrazem na útok a bez obran.

Stado vedlo v poločase nad Mexicem 2:1 a myslelo na další body. Druhý poločas však plně patřil Mexicu, které spustilo gólovou kanonádu a sedmi góly zápas suverénně otočilo.

Jednu z nejvyšších výher v historii klubu si připsala Nota. Rudá Hvězda ji to však velmi usnadnila. Ke vzájemnému utkání přistoupila lehkovážně, bez nasazení. Výsledkem bylo patnáct branek v její síti.

Zápas s důrazem na obranu sehrála Boca Juniors se Slovankou. Ta byla v útoku přeci jen lepší a ve druhé půli dvakrát skórovala.

Hráčem kola byl vyhlášen Matěj Matoušek (Nota).