DeCe COMPUTERS 5 : 5 El Clasico Děčín
pátek, 08 duben 2016 07:52

PRVNÍ JARNÍ BODY DC VÝCHODU

FUTSAL FIFA

Sedmnácté kolo okresního přeboru ve futsalu se poprvé na jaře odehrálo bez kontumací.

Šlágrem kola byl souboj DeCe COMPUTERS – Denas. Úvod zápasu zastihl Denas nepřipravený. Rychle prohrával 2:0. Do přestávky snížil, ale pak šlo po chybách Denasu Decéčko do vedení 5:1. Soupeř snížil na jednobrankový rozdíl slepenými góly v poslední minutě. Na víc již neměl čas.

Vyrovnaný boj až do samého závěru přineslo utkání Jílové – Mexico. Do poslední sekundy to vypadalo na remízu jelikož se žádnému celku nepodařilo vypracovat si rozhodující náskok. V poslední sekundě když již rozhodčí vkládal píšťalku do úst jílovský Michalec šťastnou střelou rozhodl o zisku tří bodů pro svůj tým.

Vedoucí Bílý Balet si připsal očekávané tři body proti Slovance. Ta vydržela bránit v prvním poločase. Ve druhém dějství se již plně prosadil favorit.

Prvních jarních bodů se dočkal DC Východ. Proti Rudé Hvězdě byl od počátku lepším týmem a přesvědčivě mířil za vítězstvím.

Druhý Huntířov si připsal snadné body proti Galacticos. O vítězi utkání nebylo od počátku pochyb.

Také v utkání Hezounů se Stadem se řešila jen otázka závěrečného skóre.

Vyrovnanější boj se očekával v duelu Boci JuniorsNotou. Žádné drama se však nekonalo. Nota potvrdila dobrou formu a soupeře bez obtíží přehrála.

Hráčem kola byl vyhlášen Vít Zápotocký (DC Východ).