Poslední výsledky

pátek, 06 květen 2016 05:39

DC VÝCHOD JASNĚ PŘEHRÁL NOTU

FUTSAL FIFA

Několik zajímavých zápasů přineslo 21. kolo okresního přeboru ve futsalu. Ještě více se vyjasňuje situace na prvních dvou příčkách tabulky.

Vedoucí Bílý Balet měl namále s Denasem. Ten mu byl více než vyrovnaným soupeřem a sahal ve druhém dějství po vítězství. Pak však přišli dvě chyby brankaře Denasu a Balet slavil šťastné vítězství.

Huntířov přehrál celkem jasně Bocu Juniors. Úvod utkání byl ovšem vyrovnaný a kdyby Boca proměnila své šance mohl být průběh zápasu dramatičtější. Takhle mířil přesně hlavně Huntířov a dovedl utkání k pohodovému vítězství.

Hezouni přivítali v přímém souboji o třetí místo DeCe COMPUTERS. Domácí vstoupili do utkání lépe a v úvodní desetiminutovce se ujali vedení 2:0. Další minuty první půle však patřili Décečku které zpřesnilo hru, začalo proměňovat šance a do přestávky skóre otočilo. Druhá půle byla ve znamení snahy Hezounů o vyrovnaní. Po několika velkých šancích se jim to podařilo až při power-play. Závěrečná remíza je spravedlivá.

Jílové bylo lepším týmem než jeho soupeř Stado. Přesto i to si vypracovalo několik šancí které však neproměnilo. Za stavu 3:0 pro Jílové byl zápas ve 35. minutě ukončen pro zranění hráče Stada Martina Čápa, jenž si vyžádalo zásah rychlé zdravotnické pomoci.

Úplně jiný průběh utkání se očekával od duelu DC Východ – Nota. Favorizovaní hosté však duel nezvládli a dovolili Východu zápas zcela ovládnout. Domácí byli po celou dobu jasně lepším týmem a soupeře k ničemu nepustili. Výkon Noty je velkým zklamáním.

Ráz utkání Slovanka – Galacticos určily úvodní minuty. Slovanka v nich třikrát skórovala a vypracovala si rozhodující náskok. Galacticos pak hru vyrovnali, vypracovali si i šance, ale domácí si již průběh zápasu zkušenou hrou pohlídali.

Rudá Hvězda měla na začátek zápasu s Mexicem k dispozici tři hráče a ještě bez dresů. Ostatní uvízli v zácpě při požáru na Teplické ul. K zápasu dorazili pět minut po úředním začátku. Mexico na soupeře ovšem odmítlo čekat a vyhrálo kontumačně. Propozice soutěže mu to dovolují, sport ovšem zaplakal.

Hráčem kola byl vyhlášen Vlastimil Michl (Huntířov)