pátek, 03 červen 2016 06:04

BÍLÝ BALET PŘEŽIL NĚKOLIKA NÁSOBNOU KLINICKOU SMRT A JE MISTREM

FUTSAL FIFA

Kolo před koncem okresního přeboru známe již jeho vítěze.

Stal se jím dle očekávání Bílý Balet, ale poslední krok k titulu neměl zdaleka jednoduchý. Ve 25. kole narazil na Hezouny. Ti soupeře který vstoupil do utkání vlažně zaskočili a do poločasu zaslouženě vedli 4:1, po půli dokonce 5:1. Teprve potom se Balet probudil, začal hrát power-play a snížil na 4:5, a i když Hezouni odskočili na 4:6 Balet přesto vyrovnal na 6:6 a mířil k titulu. V posledních sekundách kopali Hezouni přímý kop, který brankař Baletu náhodou zachytil mezi nohama přímo na brankové čáře. Pak již rozhodčí odpískal konec.

V boji o třetí místo si velmi pomohlo Jílové. Rozdrtilo DeCe COMPUTERS a ve čtvrtek 9.6. se v přímém souboji utkají o bronz s Hezouny. Od utkání Jílové – Dece Computers se očekával vyrovnaný boj, ten se ale nekonal. Již do přestávky bylo Jílové lepší a mířilo za vítězstvím. Očekávaný tlak DeCe COMPUTERS po půli se nakonal, Autocentrum vstřelilo v úvodních minutách druhého dějství čtyři branky a bylo rozhodnuto.

Šest bodů získal i díky vítězné dohrávce s Rudou Hvězdou tento týden Denas. S Hvězdou sice prohrával brzy 0:1, ale pak již patřilo utkání jasně favoritu. S Galacticos se Denas trápil o mnoho déle. Po vyloučení a srovnání soupeře na 2:2 byl patnáct minut před koncem stav 2:2. Denas šel ovšem opět rychle do vedení a pak již si výsledek zkušeně pohlídal. Pokud by zápas Hezouni – Jílové skončil nerozhodně mohl by Denas myslet na bronz.

Druhý Huntířov si výrazně zlepšil skóre v utkání s DC Východem. Ten podal snaživý výkon, bez brankaře se ale hrát nedá.

Mexico potvrdilo úlohu favorita v duelu se Stadem a v poklidném tempu zvítězilo.

Zajímavý až do závěru napínavý zápas sehrála Slovanka s Bocou Juniors. Ve všech směrech vyrovnaný duel rozhodla větší produktivita v zakončení Slovanky a také její brankař. Tímto výsledkem splnila Slovanka svůj letošní cíl a po sezónně se posune do čela historické tabulky okresního přeboru.

Hráčem kola byl vyhlášen Viktor Bílek (Jílové)