Další utkání

pátek, 10 červen 2016 05:11

BRONZ PRO HEZOUNY

FUTSAL FIFA

Závěrečným 26. kolem uzavřeli okresní futsalisté soutěžní ročník 2015/16. Jediným otazníkem, který zbývalo vyřešit bylo kdo obsadí bronzovou příčku.

V přímém souboji se o něj utkali Hezouni s Jílovým. Hrál se rychlý, dynamický futsal, ve kterém neměl až do samého závěru žádný tým navrch. Mužstva se střídala pravidelně ve vedení, dlouho žila možnost remízy, která by bronz přinesla Denasu. V závěrečných minutách za stavu 5:5 šli do vedení Hezouni. Jednobrankový náskok pak úspěšně bránili při power-play soupeře. V úplném závěru se Aurocentrum dopustilo šestého faulu a Hezouni z 10m kopu definitivně rozhodli.

V souboji prvního Bílého Baletu s druhým Huntířovem šlo jen již o prestiž. Huntířov potvrdil, že ho závěr sezóny zastihl v lepší formě než Balet a po vyrovnané první půli ve druhém dějství soupeře jasně přehrál.

Denas dle očekávaní zdolal Stado. V prvním poločase byla hra celkem vyrovnaná, po půli již dominoval favorit. Vítězství zaručilo Denasu čtvrté místo.

Rudá Hvězda zdolala Bocu Juniors a posunula se na 11. místo. Utkání bylo rozhodnuto již po prvním dějství, kdy se střelci Hvězdy prosadili pětkrát zatímco soupeř jen jednou.

Nota nedala vůbec žádnou šanci Galacticos. Duel rozhodla hned v úvodu a soupeři nakonec nastřílela patnáct branek. Pěti góly si pojistil výhru v soutěží kanonýrů hráč Noty Matěj Matoušek.

DC Východ se nedostavil k utkání s Mexicem a již potřetí v tomto ročníku prohrál kontumačně.

Slovanka překvapila DeCe COMPUTERS, když dokázala v první půli otočit skóre ve svůj prospěch. Ve druhém dějství se již prosadil favorit, ale soupeř nedal svou kůži zadarmo.

Hráčem kola byl vyhlášen Daniel Horák (Hezouni)