28-09-2018 19:30
DeCe COMPUTERS 5 : 5 El Clasico Děčín
pátek, 26 srpen 2016 03:55

ZAČALA NOVÁ SEZÓNA FUTSALU 2016/2017

Okresní přebor začal tak jako loni na podzim i letos na jaře, porážkou Huntířova.

Tentokrát jej zdolala Slovanka. V bojovném utkání rozhodl po vyrovnaném první poločase v tom druhém jediný gól, který dokázala vstřelit Slovanka.

Obhájce titulu Bílý Balet nepřipustil žádné komplikace v zápase s DC Východem. Po pár minutách vedl 3:0 a pak utkání dovedl v poklidném tempu k drtivému vítězství.

Kvalitní utkání sehráli Hezouni s Pelikans Legends. Jelikož se překonávali brankaři padli jen tři góly. Pelikans z toho vstřelili dva a proto zvítězili. Na první gól vítězů dokázal soupeř rychle odpovědět. Na další střelu ve své síti však již přes několik šancí neodpověděl. Hezouni by si však bod za statečný výkon zasloužili.

Vítězstvím vstoupili do soutěže DeCe COMPUTERS. S Denasem to byl dle očekávaní vyrovnaný souboj. Décéčko využilo toho, že Denas hrál po celý zápas power-play a vstřelilo dva góly do prázdné branky. V závěru se Denas snažil o vyrovnání, ale zkušení hráči Décéčka si vítězství nedali vzít.

Utkání Nota – Jílové vévodili brankaři. Hlavně Čierny v brance Noty svůj tým podržel a vychytal tři body. Hráči Autocentra ho překonali až pár minut před koncem za stavu 3:0 pro Notu. Závěr Jílového byl drtivý, stačil však jen na zkorigování výsledku.

Duel Stará dáma – Mexico se zdál ve druhé půli za stavu 2:6 rozhodnutý. Dáma se však nevzdala a snížila na 5:6 a měla i šance na vyrovnání. Závěr však patřil Mexicu.

Hráčem kola byl vyhlášen Rudolf Jakubec (Slovanka).