DeCe COMPUTERS - Rozbuška Boletice

Další utkání

pátek, 23 září 2016 08:34

FAVORITÉ VÍTĚZÍ, NEDAŘÍ SE HEZOUNŮM

Nejvyrovnanějším duelem 5. kola okresního přeboru byl souboj Bílý Balet – Jílové.

Obhájce titulu v něm po celý průběh vedl, ale Autocentrum příkladně bojovalo a nedovolilo Baletu aby si vypracoval rozhodující náskok. Přesto si Balet těsné vítězství v závěru pohlídal a pokřtil tím nové dresy, když až ve dvanáctém roce své existence nastoupil v bílých dresech jak určuje název klubu.

Výborné výkony předvádí Mexico. Soupeře jímž byli Pelikans Legends jasně přehrálo již v prvním dějství a stále se drží v tabulce velmi vysoko.

Hrubě, ale opravdu hrubě se nedaří Hezounům. Vysoko a zaslouženě prohráli s Denasem. V utkání se řešila jen otázka závěrečného skóre. Denas po úvodních dvou prohrách našel dobrý rytmus a stoupá tabulkou.

Překvapivě vyrovnaný duel sehrál DC Východ s DeCe COMPUTERS. Východ soupeře zaskočil a v poločase vedl 3:1, když vyrážel k rychlým brejkům a držel ho brankař. Druhé dějství však patřilo Decéčku, které čtyřmi góly zápas otočilo. Východ měl i ve druhé půli několik šancí, ale když zahodil i penaltu po snaživém výkonu prohrál. DeCe COMPUTERS se tak bez porážky stále drží na čele tabulky.

Zápas Nota – Slovanka byl v úvodu celkem vyrovnaný. Postupem času se projevila lepší fyzická kondice a kvalita Noty. Ta dovedla utkání k pohodovému vítězství.

Huntířov suverénně přehrál Starou dámu. Vítězný tým nastoupil bez hráčů na střídání, ale plně vyžil zkušenosti nabité za léta působení v soutěži.

Hráčem kola byl vyhlášen Jakub Šimek (DeCe COMPUTERS)