DeCe COMPUTERS - SK Bílý balet

Poslední výsledky

pátek, 14 říjen 2016 09:29

KDY SI ZAHRAJE SLOVANKA?

Ani v osmém kole okresního přeboru ve futsalu si Slovanka nezahrála. Po třetí za sebou se jí k utkání nedostavil protivník.Tentokrát Jílové.Slovanka má již dvanáct bodů, ale radost jí to nepřináší. Tak snad příště.

V suverénních výkonech pokračuje Huntířov. Utkání proti Mexicu bylo v poločase výsledkově nerozhodné a čekalo se na vedoucí gól. Ten vstřelil lídr tabulky což donutilo Mexico otevřít hru. Přesně na to Huntířov čekal a z brejků utkání rozhodl.

Nedaří se Bílému Baletu. Proti Denasu absolutně nezachytil úvod zápasu. Brzy prohrával 4:0, a i když poté bojoval, dokázal snížit, Denas si vítězství v pohodě pohlídal a nakonec čepoval desítku.

Nota to historicky na DC Východ neumí. A opět se to potvrdilo. Východ se po několika vysokých pohrách a vyřešení interních problémů sešel na utkání v dostatečném počtu hráčů a soupeře celkem spravedlivě přehrál.

Zajímavý až bláznivý zápas sehráli Hezouni se Starou dámou. Ve 22. prvního poločasu minutě byl domácím vyloučen hráč a jelikož neměli hráče na střídání dohrávali zbytek utkání se třemi hráči v poli. Přesto dokázali v průběhu druhé půle několikrát dohnat náskok soupeře a dokonce obrátit na 8:7. Teprve pak došli Hezounům síly a Stará dáma dosáhla utrápené vítězství.

Pelikans Legends překvapivě jasně zdolali DeCe COMPUTERS. Hlavně v úvodu zápasu, který rozhodl o výsledku Pelikans soupeře přehrávali rychlými a přesnými kombinacemi. Décečko se nevzdalo, bojovalo, ale stačilo to jen na korigování výsledku.

Hráčem kola byl vyhlášen Filip Vait (Hezouni).