DeCe COMPUTERS - Rozbuška Boletice

Další utkání

pátek, 21 říjen 2016 21:16

VEDOUCÍ TRIO V TRHÁKU

Po devátém kole okresního přeboru ve futsalu se zdá, že o titul si to rozdají tři týmy. Do konce soutěže je ještě velmi daleko, ale první tři celky tabulky Huntířov, Denas, Dece Computers si na ostatní mužstva vybudovali již několika bodový náskok.

Velmi k tomu přispěl duel Pelikan Legends – Huntířov. Domácí aby mohli ještě myslet na první příčku museli vyhrát. To se jim po napínavém průběhu nepodařilo. Zkušený Huntířov vedl v prvním poločase již 3:1 a i když se Pelikánům podařilo srovnat a zápasu by slušela remíza hosté dokázali po sérii šancí na obou stranách 30 sekund před koncem rozhodnout ve svůj prospěch.

Zklamáním byl souboj Jílové – DeCe COMPUTERS. Očekávaný střet na ostří nože se nekonal. Autocentrum se k utkání dostavilo jen se třemi hráči v poli a tak si Décéčko s chutí zastřílelo a výrazně zlepšilo skóre.

Pravidlo, že bez zkušených hráčů se hrát futsal nedá potvrdil duel Bílý Balet – Nota. Ta nastoupila bez svých zkušených obránců a tvrdě na to doplatila. Balet vedl v půli 5:0 a obrana Noty měla den otevřených dveří. Po přestávce se hra srovnala, ale to již bylo rozhodnuto.

Překvapivě jednoznačně a suverénně přehrál Denas Mexico. Tomu se poslední kola nedaří a zatím to vyvrcholilo čtrnáctkou od Denasu. Ten má zatím jasně nejlepší útok soutěže, když v posledních kolech drží svou deseti brankou normu.

Posun na pro ni senzační čtvrté místo odmítla Slovanka. Podlehla totiž nadšeně bojující Staré dámě. Rozhodnuto bylo již do přestávky.

Po druhé za sebou vyhrál DC Východ. Hezouni mu byli vyrovnaným soupeřem. Mají však letos zatím smůlu. Soupeř je vždy efektivnější v koncovce.

Hráčem kola byl vyhlášen Marek Tomáš (Huntířov)