DeCe COMPUTERS 3 : 2 FC Slovanka - KORADO SW
Espanyol 6 : 12 DeCe COMPUTERS
pátek, 04 listopad 2016 07:07

HUNTÍŘOV NAVÝŠIL PŘED ZIMOU NÁSKOK

Futsalisté v okresním přeboru ukončili podzimní sezónu.

Událostí nejen tohoto 11. kola, ale i celého podzimu byl souboj DeCe COMPUTERS – Huntířov. Hosté do zápasu vstoupili lépe. Brzy vedli 4:0 a zdálo se že je rozhodnuto. DeCe COMPUTERS se však nevzdali, bojovali a dokázali v průběhu druhé půle snížit na jednobrankový rozdíl, když byl stav 5:6 pro Huntířov. Teprve sedmý gól v síti domácích duel definitivně rozhodl. To znamená, že lídr tabulky navýšil svůj náskok na sedm bodů a jaře bude jen na něm zda získá titul.

Svoji situaci si před zimou zkomplikoval třetí Denas. Nedostavil se totiž k utkání s Jílovým a prohrál kontumačně. To naopak velmi pomohlo jeho pronásledovatelům.

Bílý Balet pokračoval v kanonádě z minulého kola a v poklidném tempu nastřílel St. Dámě sedmnáct branek. Utkání bylo od úvodních minut rozhodnuto a řešila se jen výše skóre.

Také souboj Pelikans Legends – Nota byl brzy rozhodnutý. Pelikans si do přestávky vypracovali pěti brankový náskok. Nota bojovala až do samého závěru a tak konečný rozdíl nebyl takový jako u předešlého zápasu. Zápas se odehrával sportovním duchu. Rozhodčí neodpískal ani jeden faul.

Smutný podzim zakončili Hezouni. Zdolalo je i Mexico. Po celkem vyrovnaném prvním dějství se rozhodlo v divoké přestřelce druhého poločasu. Vždy, když Hezouni dokázali snížit na dvoubrankový rozdíl vlastní chybou darovali soupeři gól.

V utkání DC Východ – Slovanka byli domácí v úvodu lepším týmem. Hosty na rozdíl od soupeře ovšem podržel brankař a tak šla Slovanka do vedení 4:0. Výhru si i díky chybě brankaře Východu za stavu 4:2 pohlídala.

Jarní sezóna okresního přeboru bude zahájena ve středu 5. Dubna.

Hráčem kola byl vyhlášen Zdeněk Červenka (Bílý Balet)