pátek, 21 duben 2017 05:10

HUNTÍŘOV STÁLE DOMINUJE, DENASU SE NEDAŘÍ.

FUTSAL FIFA

Třetím jarním, celkově 14. kolem pokračoval okresní přebor ve futsalu.

Vedoucí Huntířov stále vyhrává. S Notou to však neměl jednoduché. Lídr tabulky se nadřel na těsné vítězství nad celkem z konce tabulky. Nota podala tentokrát dobrý výkon v obraně a soupeři byla vyrovnaným protivníkem po celý průběh utkání.

Druzí DeCe COMPUTERS si připsali snadné tři body ze souboje s Hezouny. Po pár minutách byl stav 5:0 a pak se již jen řešila otázka závěrečného skóre.

Již na třetím místě je Mexico. V tomto kole zdolalo jasně Bílý Balet. První půle vzájemného duelu byla zcela vyrovnaná. Po přestávce již bylo na hřišti jen jedno mužstvo.

Zabrala Slovanka, když překvapivě zdolala na jaře trápící se Denas. Ten byl po celý průběh zápasu o trochu lepším týmem, ztroskotal však na neproměňování šancí a výborném brankaři soupeře Havlíčkovi. Slovanka byla naopak produktivní.

Když se PelikansLegends dostavili k domácímu zápasu s DC Východem jen se třemi hráči v poli zdálo se, že utkání bude jen formalitou. Skutečnost byla však jiná. Pelikans od začátku vedli a Východ nevěděl jak hrát, když už si vypracoval šanci zahodili ji. Do konce duelu se obraz hry nezměnil a přinesl domácím tři nečekané body. Východ k tomu ovšem velmi přispěl slabou, netaktickou hrou.

Duel Jílové – Stará dáma byl dlouho vyrovnaný, když oba soupeři dokázali vždy rychle srovnat náskok soupeře. V poslední patnáctiminutovce však přesně mířila jen Stará dáma a připsala si zasloužené vítězství.

Hráčem kola byl vyhlášen Zdeněk Sýkora ( DC Pelikans Legends)