DeCe COMPUTERS 3 : 12 Mexico
pátek, 28 duben 2017 05:36

HUNTÍŘOV ZVYŠUJE NÁSKOK, DENAS SE DOČKAL VÍTĚZSTVÍ

FUTSAL FIFA

Po právě odehraném 15. kole okresního přeboru je náskok vedoucího Huntířova na druhý DeCe COMPUTERS již devítibodový.

Lídr tabulky Huntířov zdolal Hezouny. Výsledek 6:1 pro favorita mluví jasně, průběh utkání byl však jiný. Hezouni soupeře 40 minut velmi trápili, doplatili však na neproměňování šancí. Lídr tabulky se opět opíral o nejlepšího hráče soutěže Michla a brankaře Tomáše. Dramatické utkání rozhodl definitivně favorit až v samém závěru.

Pronásledovatel vedoucího celku DeCe COMPUTERS ztratil dva body po remíze se Starou dámou. Ta vedla v průběhu druhé půle 3:1, když zaskočila soupeře pevnou obranou a rychlými brejky. Deset minut před koncem díky zvýšenému důrazu dokázali COMPUTERS vyrovnat. Závěr zápasu přinesl neproměněné šance na obou stranách.

Utkáním kola byl souboj Bílý Balet – Pelikans Legends. Po úvodním oťukávaní převzali otěže hry domácí, kteří šli třemi góly do vedení. Soupeř dokázal po přestávce snížit na jednobrankový rozdíl, ale pak již patřila hrací plocha jen Baletu, který zkušenou taktickou hrou dovedl duel k jasnému vítězství.

Na jaře výborné Mexico narazilo na Slovanku. Ta stačila držet se soupeřem krok jen v prvním dějství. Po přestávce zcela odpadla a Mexico ji načepovalo jedenáctku. A ztrácí již jen tři body na druhou příčku.

V duelu dvou týmu, jenž na jaře ještě nebodovali přivítala Nota Denas. Domácím patřil úvodní poločas, když se jim dařila obranná hra, která eliminovala útočné výpady soupeře. Druhé dějství přineslo úplně jiný obrázek hry. Denas zápasu jasně dominoval a šesti góly utkání pohodlně otočil ve svůj prospěch.

Jílové bylo od počátku ve všech směrech lepším týmem než jeho soupeř DC Východ. Ten se sice snažil, ale na Autocentrum nestačil.

Hráčem kola byl vyhlášen Karel Růžička (Bílý Balet)