DeCe COMPUTERS 3 : 2 FC Slovanka - KORADO SW
pátek, 12 květen 2017 07:15

HEZOUNI SE DOČKALI

FUTSAL FIFA

Již jen pět kol zbývá do konce okresního přeboru ve futsalu.

Stále blíž je k mistrovskému titulu Huntířov. Tentokrát si připsal lehké tři body proti DC Východu. Duel byl vyrovnaný jen v prvních deseti minutách. Poté co Východ obdržel třetí branku a zcela odpadl, čehož lídr tabulky využil k vysokému vítězství aniž se pořádně zapotil.

Druzí DeCe COMPUTERS hráli dlouho vyrovnaný souboj s Bílým Baletem. Ten měl více ze hry, narážel ale na pevnou obranu soupeře. Utkání se definitivně zlomilo ve prospěch DeCe po deseti minutách druhé půle.

Mexico brzo vedlo nad Jílovým 2:0, ale bojovný soupeř dokázal srovnat. Od této chvíle však již patřil zápas na jaře stále 100% Mexicu.

V duelu Stará dáma – Denas dominovala větší zkušenost hráčů Denasu. Ti plně využili hrubých chyb v obraně Dámy. Očekávaný dramatický souboj se nekonal. Denas střílel branku za brankou. Jílové opět potvrdilo, že je týmem dvou tváří. Jednou nastřílí deset branek, podruhé je obdrží.

Překvapila Slovanka. Celkem jasně zdolala Pelikans Legends. Utkání měla od počátku ve své moci a připsali si zasloužené tři body a stoupá tabulkou.

První vítězství v soutěži zaznamenali Hezouni. První půle jejich duelu s Notou patřila soupeři. Nota tak jako za starých časů pozorně bránila a dovolila Hezounům jenom jednou skórovat. Druhá půle přinesla zcela jiný obrázek. Místo obran dominoval na obou stranách útok. To je přesně voda na mlýn Hezounům. Ti toho plně využili k plnému bodovému zisku.

Hráčem kola byl vyhlášen Vladimír Diviš (Slovanka)