DeCe COMPUTERS 3 : 12 Mexico
pátek, 19 květen 2017 15:15

MEXICO DOTÁHLO DECE COMPUTERS

FUTSAL FIFA

Jasným šlágrem 19. kola okresního přeboru ve futsalu byl přímý souboj o druhé místo.

Zá,as DeCe COMPUTERS – Mexico byl Hrál dramatický, tvrdý a bojovný. Skoro celý průběh zápasu měli navíc DeCe. Vedli dlouho o dva góly a zdálo se že míří k vítězství. Mexico však snížilo na 4:5 a v závěrečné minutě se mu podařilo skóre otočit.

Vedoucí Huntířov zatím pohodlně míří k titulu. Stačí mu bod z posledních čtyř kol. Proti Bílému Baletu sehrál své typické utkání. Dlouho byl stav i hra vyrovnaná. Huntířov přežil několik šancí soupeře a trpělivě čekal na své příležitosti. Ty využil a v závěru když Balet otevřel hru navyšoval svůj náskok.

Bojovný, kvalitní duel sehráli Jílové s Pelikans Legends. V úvodu dominovaly obrany a tak v prvním poločase moc branky nepadaly. V druhém dějství již měl na obou stranách útok na vrch. Utkání se definitivně zlomilo ve prospěch hostů po vyloučení brankaře Jílového.

Slovanka hrála o poločase s Hezouny bez branek. V úvodu druhé půle se jí ovšem podařilo střelit tři branky a to rozhodlo o osudu jinak herně vyrovnaného zápasu.

Denas si dle předpokladů bez větších potíží poradil s DC Východem. Ten se po celý zápas snažil, ale na soupeře přesto neměl.

Hezký souboj přinesl duel Nota – Stará dáma. Hosté byli po celý zápas o gól až dva v předstihu. Nota se však oproti minulým kolům nesesypala a bojovala až do samého konce. Soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě zlepšený výkon Noty je ale příslibem do dalších kol.

Hráčem kola byl vyhlášen Lukáš Cisár (Mexico)